Snøpolyester dokumentpose, som er slitesterk og enkel å rengjøre, ulike innvendige lommer slik at du kan holde orden på dokumenter og papirer.
Grå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 37 x 7,5 x 30 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | Transfer: 15 x 12 cm, DTF Transfer: 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.259 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3331 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |