Plast Solar LED-lampe fra merket Grundig. Den batteridrevne lampen er utstyrt med solcellepanel. Så snart det blir mørkt, slår lampen seg på automatisk og lyser opp hagen med varmt hvitt lys. Den ideelle, atmosfæriske hagebelysningen på solenergi. Utstyrt med jordspyd og lett å flytte. På/av-knapp under toppdekselet. Lyseffekt 6 til 8 timer etter at den er fulladet. Inkluderer AA Ni-MH 1,2V batteri. 600mAh.
Svart
| Materiale | ABS |
| Lengde | 31 cm |
| Diameter | 8 cm |
| Vekt | 230 g |
| Volum | 268.0826 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |