3M reflekser for sykkelen, fest i hjulet. Ett sett inneholder 10 reflekser
.....
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og levering
.....
Grå (03)
| Materiale | ABS |
| Høyde | 0,8 cm |
| Bredde | 13,3 cm |
| Lengde | 13,3 cm |
| Størrelse | 13,3 cmx0,8 cmx13,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 30/7.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 20/200 |
| Carton Størrelse | 33 cmx42,5 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI142403 | 8890 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |