Denne slitesterke sykkelklokken er laget av en solid kombinasjon av aluminium og plast. Den gir en høy og tydelig ringelyd som bidrar til å holde deg trygg på veien. Sykkelklokken er enkel å installere og bygget for langvarig bruk. Den er et praktisk og pålitelig tilbehør for enhver sykkel.
0,29 kg
Rød
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 0,29 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 40% ABS plast, 60% Aluminium |
| Størrelse | 5,5 x 5 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 30x47x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159729877 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 3384 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |