Denne bærbare miniviften er laget av resirkulert plast og har tre kjølehastigheter i et kompakt og reisevennlig design. Den er ideell for utendørsarrangementer, klubber, festivaler eller varme og fuktige forhold, og gir rask og enkel avkjøling på farten, noe som gjør den til et praktisk sommertilbehør som er uunnværlig for hverdagsbruk og på reiser. Viften går i 3 timer (lav), 2 timer (middels) eller 1,2 timer (høy). Batteriet er oppladbart med den medfølgende USB-A til USB-C ladekabelen og kan lades fra 0 til 100 % på 2 timer.
4,99 kg
| Antall | 50 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 108,00 | 104,00 | 102,00 | 100,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 53 |
| CO2-avtrykk | 4,99 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 14,7 x 3,9 x 6,5 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 38x45x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159768401 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 841 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |