Luksus vannflaske i klar RPET. Med skruelokk laget av plast. Lekasjesikker og gjenbrukbar. Tåler ikke oppvaskmaskin. Kapasitet 650 ml. GRS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 82%.
Turkis
| Materiale | RPET |
| Lengde | 25.5 cm |
| Diameter | 6.7 cm |
| Vekt | 92 g |
| Volum | 157.4791 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |