Enkeltvegget sportsflaske i holdbart materiale med skrulokk. Knuse-, flekk- og luktbestandig. Lokk og bunn i rustfritt stål. BPA fri. Volum 685 ml.
0,58 kg
| Antall | 50 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 78,00 | 76,00 | 74,00 | 72,00 |
Transparent klar
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,58 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | SK plast, Rustfritt stål |
| Diameter | 7,1cm |
| Størrelse | 25,3 x Ø 7,1 cm |
| Emballasje | 36stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,75kg |
| Emballasje | 46x46x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159542476 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 2463 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |