Hold deg kjølig med denne solide strandparasollen med jerninnfatning. Med en 98 cm stang og forsterkede spisser, sikrer den stabilitet i kystbrisen. Den er lett og enkel å sette opp, og inkluderer en oppbevaringspose som gjør den enkel å bære og oppbevare. Perfekt for stranden, piknik og utendørs avslapning.
7,65 kg
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 28 |
| CO2-avtrykk | 7,65 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Polyester |
| Diameter | 162cm |
| Størrelse | 100 x Ø 162 cm |
| Emballasje | 12stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 25x110x14cm |
| GTIN / EAN | 8713159711391 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiSMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 1325 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |