Håndvifte laget av tre og polyester, tilgjengelig i et bredt utvalg av farger.
0,12 kg
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 26,00 | 25,00 | 24,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtrykk | 0,12 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Tre, Polyester |
| Størrelse | 23 x 41,5 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 39x51x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159603542 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 2981 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |