Blått blekk, slank kulepenn med 100% resirkulert aluminium skaft med gummiert finish og solid metallklips. Bambusaksentene gir pennen en naturlig karakter. GRS-sertifisert. Bruk av resirkulert aluminium gjør at det brukes færre nye råvarer i produksjonen. Dette betyr mindre energiforbruk og mindre bruk av vann.
Svart
| Materiale | Jern, Bambus, Resirkulert aluminium |
| Lengde | 14.4 cm |
| Diameter | 1.4 cm |
| Vekt | 15 g |
| Volum | 1.4368 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |