Stilolinea® kulepenn med blått blekk, metallspiss, klips og trykknapp. Made in Italy.
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 16,50 | 16,30 | 16,10 | 15,75 | 15,55 | 15,40 |
Rød
| Materiale | Syntetisk materiale, Metall |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 11 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | Italy |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |