Pennesett i metall. I den pene gavepakningen er det en kulepenn som skriver med blått blekk og en blyant. Pris for gravering er per penn. Tampo er plassert på esken.
Antrasitt
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 16,5 x 4,7 x 2,5 cm |
| Materiale | Metall |
| Trykkeflate | Laser: 4 x 0,7 cm, Tampo: 2 x 3 cm |
| Vekt | 0.08 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2246 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |