Kulepenn med blått blekk med vakkert, FSC 100% sertifisert bambusfat. Med gummi/peker på toppen som kan brukes på touch-skjermer. Med slående metallklemme og plastspiss.
Bambus
| Materiale | ABS, ® FSC-Bambus |
| Lengde | 15.2 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 14.4 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |