Paraply med automatisk teleskopåpning, 190T polyesterskjerm, fiberglassramme, metallskaft, håndtak i mykt skum og borrelåslukking.
Grå
| Materiale | Metall, Polyester 190T, Fiberoptikk |
| Lengde | 82 cm |
| Diameter | 104 cm |
| Vekt | 280 g |
| Volum | 588977.4131 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |