Ladekabel med lysende logo og gummi-/metallutførelse utstyrt med tre kontakter (type C, Android og iPhone). Opptil tre enheter kan lades samtidig. Lengde på kabler (inkludert plugger): 10 cm. Total kabellengde: 1 meter. Kabelen er laget av resirkulert PET plast, og emballasjen er laget av resirkulert papir og resirkulert plast.
4,63 kg
| Antall | 50 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 200,00 | 196,00 | 188,00 |
Rød
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtrykk | 4,63 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast, Resirkulert PET plast |
| Størrelse | 100 x 1,2 x 3 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 32x32x51cm |
| GTIN / EAN | 8713159581406 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 247 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |