Dobbeltvegget, stor termokopp fra Rise-kolleksjonen fra Klean Kanteen. Utstyrt med Climate Lock-isolasjon. Dette kruset har en enorm størrelse og er laget av sertifisert 90% resirkulert 18/8 rustfritt stål. Med sjenerøst håndtak og et funksjonelt lokk: ta en slurk med det medfølgende sugerøret i rustfritt stål og silikon, eller vipp opp lokket og drikk rett fra Tumbler. Denne koppen holder drikke varm i opptil 12 timer og kald i 58 timer. Passer inn i de fleste koppholdere. Utført med en slagfast Klean Coat® pulverlakk. Tåler ikke oppvaskmaskin. Nøytral smak og lukt. Denne fantastiske koppen egner seg til både varme og kalde drikker og kan tas med overalt. Kapasitet 1.065 ml. Klean Kanteen er klimanøytral-sertifisert og medlem av 1% For the Planet, som støtter miljøorganisasjoner.
| Antall | 1 | 8 | 16 | 32 | 64 | 128 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 602,00 | 579,00 | 567,00 | 557,00 | 545,00 | 532,00 |
Svart
| Materiale | Silikon, PP, Resirkulert rustfritt stål |
| Lengde | 25 cm |
| Diameter | 12.9 cm |
| Vekt | 685 g |
| Volum | 1124.0037 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |