Holdbart plastkrus med enkeltvegg. Volumkapasiteten er 300 ml. Laget i Storbritannia.
0,82 kg
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 102,00 | 64,00 | 53,00 | 44,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 31 |
| CO2-avtrykk | 0,82 kg |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | SAN plast |
| Diameter | 8,5cm |
| Størrelse | 9 x Ø 8,5 cm |
| Emballasje | 60stk |
| Bruttovekt | 13,3kg |
| Vekt | 12,8kg |
| Emballasje | 36x42x54cm |
| GTIN / EAN | 8713159277712 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |