Raffinert glass for merkevarekommunikasjon. Et elegant vinglass hvis dekorasjon vil være et perfekt supplement til det unike budskapet til merket.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 251,00 | 200,00 | 148,00 | 142,00 | 116,00 | 109,00 | 102,00 | 97,00 | 97,00 |
King blue (304)
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Glas |
| Høyde | 240 mm |
| Kapasitet | 420 ml |
| Diameter | 61 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Carton Størrelse | 39,5 cmx57,5 cmx26,0 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |