Populært tykt glass. Den nedre delen har karakteristiske riller for et sikkert grep. Den øvre delen gir mulighet for påføring av et presentabelt trykk.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 117,00 | 93,50 | 69,00 | 66,00 | 54,00 | 51,00 | 47,85 | 45,45 | 45,35 |
King blue (304)
| Materiale | Glas |
| Høyde | 130 mm |
| Bredde | 87 mm |
| Kapasitet | 350 ml |
| Diameter | 87 mm |
| Størrelse | 87 mmx130 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 28,5 cmx38 cmx29,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |