Distinkt cognacglass. Dens edle form bringer tankene til positive assosiasjoner av god smak og eleganse for selskapet hvis merkevarebygging det presenterer.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 191,00 | 152,00 | 113,00 | 108,00 | 88,00 | 82,50 | 77,50 | 74,00 | 73,00 |
King blue (304)
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Glas |
| Høyde | 128 mm |
| Kapasitet | 480 ml |
| Diameter | 73 mm |
| Carton Størrelse | 44,5 cmx33,5 cmx30,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |