Liliana A5 notatbok med hardt omslag med avrundede hjørner og 80 linjerte ark med 90 g/m² papir. Dekselet er laget av RPET og sukkerrørpapir.
0,51 kg
Murstein
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 44 |
| CO2-avtrykk | 0,51 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Sukkerrørspapir |
| Størrelse | 21 x 14,5 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12kg |
| Emballasje | 34x32x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159665182 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 5996 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |