Notatbok med 80 ark med resirkulert linjert papir (70 g/m²) med avrundede hjørner, farget elastisk bånd og en penneløkke som samsvarer med de 107384-pennefargene.
0,26 kg
| Antall | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 46,00 | 44,00 | 43,00 |
Oransje
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 39 |
| CO2-avtrykk | 0,26 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert papir |
| Størrelse | 17,8 x 12,7 cm |
| Emballasje | 80stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 42x33x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159588894 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI,SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 2228 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |