Veggklokke med værstasjon. Vi trykker logoen på rammen (mellom termometer og hygrometer).
Grå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 27,3 x 3,5 x 32 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | Tampo: 5 x 4 cm, UV Digital tryck: 7,5 x 6 cm |
| Vekt | 0.810 kg |
| Batterier | 1 x AA |
| Antal per innerlåda | 5 |
| Antal per ytterlåda | 10 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2302 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |