Vinsett i eske av tre med plass til flaske, vinåpner, dryppring, helletud og kork.
Brun
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 36 x 11,5 x 11 cm |
| Materiale | Tre |
| Trykkeflate | 6 x 4 cm |
| Vekt | 1.190 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 10 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4273 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |