Serveringsbrett i bambus med en skiferplate, Holdere til drikke finnes på skiferplaten. Logo graveres på platen.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 40 x 25 x 1,5 cm |
| Materiale | Bambus |
| Trykkeflate | 4 x 2 cm |
| Vekt | 1.944 kg |
| Antal per innerlåda | 8 |
| Antal per ytterlåda | 8 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 951 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |