Naturfarget bomullsnett med korte håndtak. 110 g/m²
.....
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og levering
.....
Khaki (13)
| Materiale | Bomull |
| Høyde | 0,5 cm |
| Bredde | 38 cm |
| Lengde | 42 cm |
| Størrelse | 38 cmx0,5 cmx42 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 51/13.6 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40,5 cmx45 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI, Cadmium |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI231513 | 42715 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |