X-treme quiltet jakke

Välj Variant

X-treme quiltet jakke

Art.nr. 1371-604-165
Minste antall: 1 stk

Lett Quiltet-jakke som er kombinert med softshell. Jakken kan kombineres med modell 1373-611 som har zip-in-detalj. To sidelommer og brystlomme med glidelås. To store, innvendige lommer med borrelås. Jakken har elastisk kantbånd nederst. Regulerbare ermer. Ermene har et ekstra vindfang i et elastisk materiale. Vindfanget har hull til tommelfingeren og kan trekkes over hånden for å beskytte ytterligere mot kulde. Reflekskanter for økt synlighet.

Pris

Antall 1
Pris/stk 1339,00

Produktfarge

Blue ink

Antall

Størrelser Antall
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
5XL
6XL

Total pris kr


Prisspesifikasjon




ENGEL Workwear®

ENGEL Workwear tilbyr funksjonelt og slitesterkt arbeidstøy for profesjonelle brukere innen industri og håndverk. Merket har stått for dansk kvalitet, høy komfort og innovativt design siden 1927.


Vis samtlige produkter fra ENGEL Workwear®
Materiale Ytterstoff: 100% Polyester (resirkulert), 60 g/m² , Kontraststoff: 94% Polyester (resirkulert) / 6% Elastan, 295 g/m²
Modell Male
Vekt 0.84 kg
Opprinnelsesland CN
Prisinformasjon Alle priser er NOK ekskl. mva.
Lagersaldo XS 501 st
Lagersaldo S 506 st
Lagersaldo M 503 st
Lagersaldo L 503 st
Lagersaldo XL 506 st
Lagersaldo 2XL 504 st
Lagersaldo 3XL 502 st
Lagersaldo 4XL 502 st
Lagersaldo 5XL 500 st
Lagersaldo 6XL 508 st

Still et spørsmål

Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.



Lignende produkter